2018. április 15., vasárnap

Aszaló - Szirmabesenyő 4-2 (0-1)

Bari Gábor mesterhármast szerzett
Hazai pályán fogadta a bajnokság 23. fordulójában a Szirmabesenyő gárdáját együttesünk. A találkozón a második félidőben talált magára csapatunk és Bari Gábor mesterhármasának, valamint Molnár Dezső találatának köszönhetően itthon tartotta a három pontot.

Megyei II. osztály, Északi-csoport 23. forduló

Aszaló, 100 néző. V.: Németh Z.
Aszaló: Korály - Bodnár, Burai (molnár), Ártim, Szász (Krajnyák), Ganyi, Meczkó, Ádám A. (Kiss), Bari M. (Barta), Bari G., Stefán. Edző: Ártim Csaba.
Szirmabesenyő: Mészáros - Kalász, Váradi (Balogh), Tarczali, Fehér (Bozsóki), Lapis, Bihari, Somogyi (Bertók), Bazsányi, Fejes, Benedek. Edző: Váradi Norbert.

Gólszerző: Bazsányi (0-1) a 3., Bari G. (1-1) az 54., Molnár (2-1) a 65., Bari G. (3-1) a 75., Bari G. (4-1) a 80., Tarczali (4-2) a 89. percben.
Jók: az egész csapat, ill. mindenki.
Ifi: 0-3.

Ártim Csaba: - Gyenge kezdés után magunkra találtunk. A második félidőben közönség szórakoztató játékkal győztünk. Korrekt játékvezetés.

Peknyó László alelnök: - Küzdöttünk, de ma ennyire voltunk képesek a végére nagyon elfáradtunk. A játékvezetés: csalódás volt…