2018. március 18., vasárnap

Aszaló - Rudabánya 4-0 (3-0)

Bodnár Csaba góljával szerzett vezetést együttesünk
Hosszú szünetet követően szombaton délután újra bajnoki mérkőzést játszott csapatunk. Ártim Csaba együttese hazai pályán kezdte meg a tavaszt Rudabánya ellen, és bár ítéletidő közepette játszották le a mérkőzést a csapatok, Bari Gáborék magabiztos győzelmet arattak.

Megyei II. osztály Északi-csoport 19. forduló

Aszaló, 50 néző. V.: Balázsi.
Aszaló: Korály - Sukály, Bari G. (Füleki), Burai, Bodnár, Ártim (Molnár), Ganyi (Krajnyák), Meczkó, Ádám, Bari M. (Szász), Stefán. Edző: Ártim csaba és Mikó Norbert.
Rudabánya: Keller - Budai (Ádám), Tátrai, Balog, Kenéz, Macsinga, Kovács, Tomolya, Szajkó, Fialka, Kálló. Edző: Veres Béla.

Gólszerző: Bodnár (1-0) a 10., Bari G. (2-0) a 23., Bari G. (3-0) a 31., Szász (4-0) a 86. percben.
Jók: az egész csapat, ill. senki.
Ifi: 0-2.

Ártim Csaba: - Sarkvidéki hideg, viharos északi széllel. Nem túl ideális futballidő, így csak a 3 pont értékelhető.
Kovács Gyula elnök: - Az időjárási viszonyokat a hazai csapat eredményesebben használta ki. Köszönet a megjelent játékosoknak. Hajrá Rudabánya!