2017. október 7., szombat

Aszaló - Sajóvámos 3-6 (1-2)

Kiss Elemér duplázott
Gólgazdag mérkőzésen elveszítette a Sajóvámos elleni rangadót hazai pályán együttesünk. Több kulcsjátékosát is kénytelen volt nélkülözni az Ártim Csaba-Mikó Norbert vezette gárda és ezt a terhet nem bírta el csapat.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Megyei II. osztály, Északi-csoport 9. forduló

Aszaló, 150 néző. Játékvezető: Sveda Marcell (Lénárt Vanda, Sántha Péter)
Aszaló: Szűcs - Stefán, Sukály, Ártim, Ganyi - Szász, Molnár, Burai, Ádám A. - Kiss, Bari G. Edző: Ártim Csaba és Mikó Norbert
Sajóvámos: Szendi - Varga, Stefán, Fejes, Hunyadi, Mohácsi, Tóth, Kovács, Csikós, Lengyel, Gelyeta.

Csere: Burai helyett Barta a 36., Szász helyett Bari M. az 50., Gelyeta helyett Paszternák a 68., Stefán helyett Füleki Cs. a 75., Mohácsi helyett Sugár a 81., Tóth helyett Bodnár a 82. percben.
Sárga lap: Burai a 26., Fejes a 38., Stefán a 45., Ganyi a 62., Sukály a 88. percben.
Piros lap: Lengyel a 73. percben.
Gólszerző: Kiss (1-0) a 11., Fejes (1-1) a 13., Mohácsi (1-2) a 22., Sukály (1-3, öngól) az 56., Tóth (1-4) az 58., Stefán (1-5) a 63., Ádám (2-5) a 73., Kiss (3-5) a 78., Csikós (3-6) a 80. percben.
Jók: senki illetve az egész csapat.

Ártim Csaba, vezetőedző: - Rangadót veszítettünk az ősz leggyengébb játékával. Gratulálok a listavezetőnek. Az ifi csapat győzelméhez gratulálok és várjuk a további jó folytatást.
Takács Gábor, elnök: - Az első negyedóra hazai rohamait átvészelve, a szezon legjobb játékát nyújtva megérdemelt győzelmet szereztünk. Gratulálok az egész csapatnak, ez jó mulatság, férfimunka volt.