2017. szeptember 24., vasárnap

Aszaló - Bódvaszilas 6-1 (4-1)

Hat gólnak örülhettek játékosaink
Nagyszerű győzelmet aratott a bajnokság hetedig fordulójában együttesünk hazai környezetben. Bari Gábor mesterhármasának, valamint Ártim Richárd, Ádám Attila és Kiss Elemér találatának köszönhetően 6-1-re győzte le csapatunk Bódvaszilast. Ifjúsági csapatunk a maga rangadóján 1-1-es döntetlent játszott úgy, hogy a mérkőzés nagy részén emberhátrányban játszottak fiataljaink.

Megyei II. osztály, Északi-csoport 7. forduló

Aszaló, 50 néző. V.: Szutorcsik.
Aszaló: Korály - Stefán, Sukály,  Ganyi, Meczkó - Bari M., Molnár, Bodnár, Ártim, Ádám A. - Bari G. Edző: Ártim Csaba és Mikó Norbert.
Bódvaszilas: Rémiás – Silye, Takács, Ragyina, Varga Zs., Varga R., Giba, Bári, Bárczi, Lukács, Nagy. Csapatvezető: Takács László.

Csere: Molnár helyett Burai a 46., Stefán helyett Szász a 46., Varga helyett Konkoly a 46., Bari M. helyett Kiss a 46., Takács helyett Kertész az 55., Bari G. helyett Füleki G. a 65., Ádám A. a 65. percben.
Gólszerző: Bari G. (1-0) a 15., Ártim (2-0) a 17., Ádám A. (3-0) a 22., Silye (3-1) a 25., Bari G. (4-1) a 45., Bari G. (5-1) az 52., Kiss (6-1) a 73. percben.
Sárga lap: Bari M. a 32., Meczkó a 87. percben.
Jók: az egész csapat, ill. Varga Zs., Lukács, Giba.
Ifi: 1-1.

Ártim Csaba: - Hazai pályán közönségszórakoztató és magabiztos játékkal szereztük meg a három pontot egy jó csapat ellen.
Takács László: - Minden elismerésem azoknak a játékosoknak akik a mai mérkőzésen megjelentek és köszönöm az ifistáknak, hogy kisegítettek bennünket.