2014. november 24., hétfő

Hétvégi eredmények

Véget ért a 2014/2015-ös évad őszi szezonja. Együttesünk 15 fordulót követően a 4. helyről várja a folytatást, köszönhetően annak, hogy Füleki János együttese számára kedvező eredmények születtek. A szombati napon Bükkzsérc idegenben rúgott hatot Sajószentpéter otthonában, Vatta pedig a múltheti 6-5-ös vereséget követően ezúttal 6-4 arányban győzött hazai pályán Emőd ellen. A harmadik helyen álló Tiszakeszi hazai pályán játszott 1-1-es döntetlent Sajóvámossal, míg az éllovas Mezőcsát idegenben győzött 3-1 arányban. A vasárnapi napon Sajósenye játszott 3-3-as döntetlen Harsány ellen hazai környezetben, ennek, na meg persze a magabiztos győzelmének köszönhetően lett csapatunk negyedik helyezett a tabellán. A második helyezett Mezőnagymihály is magabiztosan győzött hazai pályán Nyékládháza ellen.