2014. augusztus 23., szombat

Sajószentpéter - Aszaló: 3-2 (0-1)

Füleki Gábor vezetést szerzett

A sors megismételte önmagát. Ez lehetne a mottója a szombati mérkőzésnek, amelyen csapatunk 3-2-es vereséget szenvedett Sajószentpéteren. A találkozó majd negyedórás késéssel kezdődött, a hazai csapat tagjai ugyanis sokáig nem voltak tizenegyen. Az első félidővel különösebb probléma nem is adódott - bár sokszor tanácstalanságba fulladtak a támadások - Lencsés révén kapufát, Füleki Gábor révén pedig vezetést is szereztek a mieink. Így volt ez 2012. május 6-án is, vezettek a mieink a szünetben 1-0-ra Sajószentpéteren. A második félidőben a kezdeti mezőnyfölény alábbhagyott, majd egyenlítettek a hazaiak. A 64. percben Tóth játékvezető egészen érthetetlen módon, egy szabályos szerelést követően kiállította Stefánt. Számos ziccert hagytak ki játékosaink, aminek meg lett az eredménye, ugyanis a hátralévő szűk félórában hazaiak kétszer találtak a kapuba, a mieink egyszer - Török értékesítette a kiharcolt 11-est a 90. percben. Sajószentpéter-Aszaló: 3-2.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Sajószentpéter, 50 néző. V.: Tóth M.

Sajószentpéter: Mag - Balogh, Mata, Smida, Renyó - Sáfár Zs. (Lőrincz), Jaskó, Sáfár A., Balogh - Böszörményi, Kovács. Vezetőedző: Zsíros László
Aszaló: Korály - Stefán, Szászfai, Meczkó - Barta (Krajnyák B.), Török, Krajnyák T., Füleki G., Ádám A. - Kiss, Lencsés (Ádám I.). Vezetőedző: Füleki János

Gólszerző: Jaskó, Sáfár A., Sáfár Zs. ill. Füleki G., Török (11-es)
Kiállítva: Stefán (64. percben)

Ifjúsági csapatunk ezzel szemben tovább menetel, továbbra is kapott gól nélkül! Kovács Krisztián tanítványai ezúttal 5-0-ra győztek.

Sajószentpéter U19 - Aszaló U19: 0-5 (0-4)
Sajószentpéter, 20 néző. V.: Majoros

Aszaló: Kádas - Lakatos, Czimbalmos, Kiss, Gáspár - Tóth (Bodnár), Szabó (Glonczi), Bátkai (Sipos), Füleki - Dányi (Jakab), Buri. Vezetőedző: Kovács Krisztián

Gólszerzők: Bátkai (2), Buri, Dányi, Glonczi