2013. november 23., szombat

13. helyről várjuk a tavaszt

Krajnyák Tamás fejesével szereztünk vezetést

Befejeződött számunkra a 2013/2014-es bajnokság őszi szezonja, méghozzá győzelemmel abszolválták Füleki János tanítványai az utolsó bajnoki mérkőzést hazai pályán Mezőcsát ellen. A találkozón bár nem játszottak jól a mieink, Krajnyák Tamás fejes gólja révén a szünetben 1-0-s vezetéssel sikerült a szünetre vonulni. A második játékrészben bár hamar egyenlítettek a vendégek, végül is sikerült Glonczi Károly újabb fejesével megszerezni a vezetést, a győzelmet pedig Horváth Lajos biztosította be a találkozó végén. Az tavaszi szezont így szerény 13 ponttal, a 13. helyről várják kedvenceink.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Aszaló – Mezőcsát 3-1 (1-0)
Aszaló, 50 néző. V.: Kocsis Z.

Aszaló: Korály (Kádas) – Glonczi, Balovics, Kárpáti (Glonczi), Juhász, Agárdi, Krajnyák, Szászfai, Román (Füleki D.), Horváth, Füleki Cs. Edző: Füleki János.
Mezőcsát: Bene – Balázs, Kovács, Balogh, Buczkó (Balázs), Bakó, Farkas Z. (Csillag), Barna, Paczók, Kiss (Farkas R.), Nótár (Pelyhe). Edző: Kovács László.

G.: Krajnyák, Glonczi, Horváth, ill. Pelyhe. Jók: Glonczi és az egész csapat, ill. Balázs L., Pelyhe. Ifi: 3-1.