2013. április 18., csütörtök

0-3-ról mentettek pontot a mieink!

Szerdán pótolták a 18. fordulót az Arany Fácán Megyei I. osztályban. Csapatunk hazai pályán fogadta a tabella végén tanyázó Abaújszántót, azonban mindez nem mutatkozott meg a pályán a két csapat között. Olyannyira, hogy az első félidei 0-2 után a 72. percben 0-3-ra módosult az állás. Ekkor magukhoz tértek a mieink, és nagy hajrában végül is sikerült egy pontot itthon tartani.
Képek a mérkőzésről: ide kattintva!

Aszaló – Abaújszántó 3-3 (0-2)
Aszaló, 55 néző. V.: Oscsenda.

Aszaló: Lövey – Pecsenye (Konkoly), Varga D., Buri, Bohus, Sikorszki (Agárdi), Gál, Meczkó, Horváth, Halder, Lázár. Edző: Barcsa László.
Abaújszántó: Szerencsi – Müller, Lehoczki, Papp, Matisz, Balogh, Drótár B. (Parzignáth), Kukta, Molnár I. (Veres), Bacsó, Barcsai. Edző: Sánta Zsolt.
G.: Halder, Bohus, Buri, ill. Lehoczki, Drotár B., Bacsó.
Jók: Varga D., ill. Kukta, Bacsó, Balogh, Veres, Barcsai.
Ifi: 1-0.

Barcsa László: – 0-3 után játszottunk elfogadhatóan, ami addig történt, rémálom…
Sánta Zsolt: – Idegenben három rúgott góllal illene hazavinni a 3 pontot. Nagyon furcsa játékvezetés volt, kíváncsi lennék az ellenőr jelentésére, de a kutya nem „eszi” meg a kölykét. Részvétünk Hankó Attila gyászában.