2013. január 26., szombat

Csiki Ferenc Emléktorna - élő

Tornagyőztes lett tehát a házigazda Encs, második helyen Tomor-Lak végzett, míg a képzeletbeli dobogó harmadik fokára Sajóbábony állhatott fel. A torna gólkirálya 11 góllal, Gallyas János lett, a legjobb mezőnyjátékos Subert Attila, a legjobb kapusnak járó díjat Braunn Zsolt kapta meg. A tornán hagyományosan kiosztott legjobb encsi játékosnak járó díjjal Gregó Imre gazdagodott.
Képek a teremtornáról: ide kattintva!

Utolsó meccsén 4-3 arányban kapott ki csapatunk a házigazda és egyben tornagyőztes Encstől, így a mieink a 4. helyen zárták a Csiki Ferenc Emléktornát.

A negyedik összecsapás után újabb vereséget könyvelhetünk el. Tomor-Lak - Aszaló: 3-1. Egyetlen gólunk szerzője Stefán.

A harmadik meccsen 5-4-re vereséget szenvedtek kedvenceink Sajóbábonytól. Gólszerzőink: Lukács (2), Horváth, Lázár.

Második mérkőzésen 3-1 arányban győzték le a mieink Felsőzsolcát. Gólszerzőink: Füleki, Horváth, Lázár.

A nyitómérkőzést megnyerte csapatunk a Borosi ellenfél, Tiszalúc ellen 3-2-re. Gólszerzőink Orlóczki, Stefán, Füleki. "Kicsit tompán, első mérkőzés ritmusban hoztuk a kötelezőt. Gratulálok barátomnak, Beninek a három assziszthoz." - nyilatkozta Gyana Gergely.