2012. április 18., szerda

3 + 3 + 2 + 1 + 1 + 1 = 11

Szerdán Abaújkéren játszotta le csapatunk a 2012-es szezon első kupamérkőzését, a Magyar Kupa 3. fordulójában. A Szerencs-körzeti együttes otthonában sima győzelmet arattak a fiúk. Barcsa László a Lövey - Buri, Jakab, Agárdi, Konkoly - Bodnár, Varga, Füleki, Halder - Ónodi, Tóth L. összeállításban küldte pályára csapatát, és nem kellett sokat várni az első találatra, Ónodi ha némi szerencsével is, de megszerezte a vezetést a 8. percben. A 15. minutumban Buri Attila sérült meg, helyére Sikorszki Péter állt be. A 22. percben Tóth László révén nőtt az előny, majd a 38. percben Varga Dávid is a hazai kapuba talált, míg a félidő utolsó percében ismét Tóth László góljának örülhettek a többiek. A félidőben Agárdi helyett Meczkó, Ónodi helyett Lázár, és a kapuban Lövey helyett Medve állt be. Lázár nyolc perccel beállása után az ellenfél kapujába talált, ugyanebben a percben Tóth László helyett Kosztek lépett pályára. Majd Lázár és Füleki versenyébe Halder szólt bele a továbbiakban. De előbb Füleki szerezte meg a hatodikat az 59. percben, majd Lázár következett a 65. minutumban, három perccel később újra Füleki, és a 70. percben Halder volt az elkövető. Ekkor tartottunk kilencnél, és jött befejezésképpen Füleki a 83. percben és Lázár a 89. percben. Így lett teljes a vége, így csapatunk könnyedén jutott a Magyar Kupa 4. fordulójába.

Abaújkér-Aszaló: 0-11 (0-4)
Abaújkér 50 néző, Vezette: Tóth II. (Takács, Ambrus)

ABAÚJKÉR: Pilath - Hédervári, Tama, Kiska, Tóth - Kovács, Kostyánszki, Bodnár (Veres), Hudák (Dudás)- Olejnyik (Németh), Dodi
ASZALÓ: Lövey (Medve) - Buri (Sikorszki), Jakab, Agárdi (Meczkó), Konkoly - Bodnár, Varga, Füleki, Halder - Ónodi (Lázár), Tóth L. (Kosztek) vezetőedző: Barcsa László, Luhály István

Gólszerzők: Ónodi 0-1 (8'), Tóth L. 0-2 (22'), Varga 0-3 (38'), Tóth L. 0-4 (45'), Lázár 0-5 (53'), Füleki 0-6 (59'), Lázár 0-7 (65'), Füleki 0-8 (68'), Halder 0-9 (70'), Füleki 0-10 (83'), Lázár 0-11 (89')