2012. január 11., szerda

Megyei I. osztályú felkészülési torna

Keménységben és küzdelemben nem lesz hiány!

Ki? Mikor? Hol? Milyen célból? A január utolsó hétvégéjén megrendelkezésre kerülő, Borosi-teremlabdarúgó emléktornára való felkészülés céljából, öt megyei I. osztályú csapat: Aszaló, Encs, Felsőzsolca, Onga és Szikszó-Tomor-Lak vesz részt, ez utóbbi által szervezett felkészülési tornán, Szikszón a Városi Sportcsarnokban január 15-én vasárnap.

A torna 9 órakor kezdődik, és a tervezettek szerint 14:15-kor indul utoljára útjára a labda. A szabályok nagyjából ugyanazok, mint a Borosi-kupán, vagyis hogy csak, a legfontosabbakat említsük: mindenki mindenkivel játszik, a játékidő 2x15 perc, a kapu 5x2 méter, a pályán 5+1 fő, döntetlen esetén 3-3 büntetőrúgás 9 méterről (győztes 2 pont, vesztes 1 pont). Az első, második, harmadik helyezett csapat, valamint a gólkirály, a legjobb kapus, illetve mezőnyjátékos részesül elismerésben.