2011. november 6., vasárnap

Immár 3. helyen a tabellán!

Van miért örülni!
 Csapatunk szombati, nagyarányú győzelmének, ezáltal jobb gólkülönbségének köszönhetően megelőzte Sajóbábonyt, azonban továbbra is fej-fej mellett 28-28 ponttal a két csapat a tabellán. Elöl továbbra is Tállya és Szikszó-Tomor-Lak, amely két gárda jövőhéten Lakon találkozik egymással, így igazán vérbeli rangadóra van kilátás. Nézzük a 14. forduló eredményeit: szombaton csupán három mérkőzést játszottak: Aszaló-Mád: 4-0, Tállya-Onga: 5-2 és Sátoraljaújhely-Bükkábrány: 2-3. Vasárnap több meglepésszerű eredmény is született/ születhetett volna: rögtön egy BTE Edelény-Encs: 1-2, Emőd-Sajóbábony (2-2-s félidő után) végül: 2-3, Nyékládháza-Abaújszántó: 0-8, Gönc-Sajószentpéter: 1-1, Tiszalúc-MVSC: 3-1 és zárásképpen 20 percen múlt a forduló bravúrja: Felsőzsolca-Szikszó-Tomor-Lak: 1-2. (70 perccel a vége előtt még 1-0-s állásnál a hazaiak rúgtak kapufát...)